U12

Trainer : Youri Accou
Afgevaardigde : Mathieu Decorte

Sponsors : HUIS MARIA, DECOCARS, FLORQUIN

2018-2019


 

DatumUurOnderwerpScoreComitéReeks/leeftijdsgroepSoort
di 15-08-201711:00S.V. Moorslede - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU12(H)Vriendschappelijk
do 24-08-201718:30Olympic Ledegem U12 - K. Rekkem Sport U12-West-VlaanderenU12(H)Vriendschappelijk
do 31-08-201718:30Olympic Ledegem - K.F.C. Marke-West-VlaanderenU12(H)Vriendschappelijk
za 02-09-201713:15Olympic Ledegem A Niv.2 - Club Roeselare Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 02-09-201713:15Olympic Ledegem B Niv.1 - Vkw Vleteren Niv.10-5-(F1)West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 09-09-201710:30Olympic Ledegem B Niv.1 - K.F.C. Poperinge B Niv.1-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 09-09-201713:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.S.V. Rumbeke A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 16-09-201713:30F.C. Passendale Niv.1 - Olympic Ledegem B Niv.1--(AMC)West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 16-09-201713:45K.F.C. Lichtervelde Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 23-09-201713:15Olympic Ledegem A Niv.2 - S.V. Moorslede Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 23-09-201713:15Olympic Ledegem B Niv.1 - S.K. Nieuwkerke Niv.1-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 30-09-201714:00Vkw Vleteren - Olympic Ledegem--(PP)West-VlaanderenU12(H)Vriendschappelijk
za 30-09-201713:45S.K. Staden A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 30-09-201713:45K. Brielen Sport - Olympic Ledegem B Niv.1-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 07-10-201713:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 07-10-201713:15Olympic Ledegem B Niv.1 - K.S.K. Vlamertinge B Niv.1--(AMC)West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
wo 11-10-201718:30K. Sassport Boezinge Niv.1 - Olympic Ledegem B Niv.1-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 14-10-201713:30V.V. Tielt A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 21-10-201714:00Club Roeselare Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 21-10-201715:00Vkw Vleteren Niv.1 - Olympic Ledegem B Niv.1-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 28-10-201713:30K.S.V. Rumbeke A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 28-10-201714:30K.F.C. Poperinge B Niv.1 - Olympic Ledegem B Niv.1-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 04-11-201713:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.F.C. Lichtervelde Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 04-11-201713:15Olympic Ledegem B Niv.1 - F.C. Passendale Niv.1--(AMC)West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 11-11-201713:45S.V. Moorslede Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 11-11-201714:00S.K. Nieuwkerke Niv.1 - Olympic Ledegem B Niv.1-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 18-11-201713:15Olympic Ledegem B Niv.1 - K. Brielen Sport-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 18-11-201713:15Olympic Ledegem A Niv.2 - S.K. Staden A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 25-11-201714:00S.K. Nieuwkerke - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU12(H)Vriendschappelijk
za 25-11-201713:45K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 25-11-201715:15K.S.K. Vlamertinge B Niv.1 - Olympic Ledegem B Niv.1--(AMC)West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap
za 02-12-201713:15Olympic Ledegem A Niv.2 - V.V. Tielt A Niv.2-West-VlaanderenGew. U12 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 02-12-201713:15Olympic Ledegem B Niv.1 - K. Sassport Boezinge Niv.1-West-VlaanderenGew. U12 reeks N niv. 1Kampioenschap

Dinsdag en donderdag van 18u tot 19u15

Kunstgras