U11

Trainer : Dieter Clarysse

Afgevaardigde : Dominiek Pinnoo / Luc Clarysse

Keepertrainer : Frank Vermeulen

SPONSORS: HUIS MARIA / Autohandel Bruno Jacques / Friettreffen

2015 – 2016

 

IMG_6565

Boven : afg Dominiek Pinnoo , trainer Dieter Clarysse , afg. Luc Clarysse

Midden : Cedric Depraetere , Lars Van Loocke , Siemon Deraedt , Mellan Pinnoo , Thomas Plets , Yarne Gruyaert

Onder : Henri Foulon , Andres Decancq , Milan Willaert , Lando Vanneste , Detlev Vansteelandt , Baptist Vandenbroucke , Rhune Vangheluwe

 

 

 

Een paar foto’s bij de wedstrijd Jeugdcup tegen Zwevezele

Datum
Uur
Ploeg
Thuis
Uit
type match
uitslag
8/08/20159:00U11K.Zwevegem Sp.Olympicvriendschappelijk4 5
15/08/201513:00U11SV MoorsledeOlympicvriendschappelijk1 15
2/09/201518:00U11OlympicBl. OtegemBeker Belgie2 2 str 3 0
5/09/20159:30U11Winkel SportOlympiccompetitie1 6
12/09/201510:45U11FC GullegemOlympiccompetitie3 7
19/09/20159:15U11OlympicKFC Meulebekevriendschappelijk5 3
26/09/20159:15U11FC Hulste SportOlympiccompetitie4 8
3/10/20159:15U11OlympicZK Dentergemcompetitie3 1
7/10/201518:00U11KFC MeulebekeOlympicBeker Belgie3 7
10/10/20159:15U11KRC WaregemOlympiccompetitie4 5
17/10/201510:30U11VV TieltOlympiccompetitie8 3
21/10/201518:00U11OlympicVK DadizeleJeugdcup3 0
24/10/20159:15U11OlympicWinkel Sportcompetitie3 5
28/10/201518:00U11VK DadizeleOlympicJeugdcup0 1
31/10/20159:15U11OlympicVV Tieltcompetitie3 7
4/11/201518:00U11FC GullegemOlympicBeker Belgie7 5
7/11/20159:15U11OlympicFC Gullegemcompetitie13 2
14/11/20159:15U11KFC MeulebekeOlympicvriendschappelijk2 13
21/11/20159:15U11OlympicFC Hulste Sportcompetitie3 4
28/11/201511:00U11ZK DentergemOlympiccompetitieafgelast
2/12/201518:00U11KSK ZwevezeleOlympicJeugdcup2 5
5/12/20159:15U11OlympicKRC Waregemcompetitie4 3
16/12/201518:00U11OlympicKSK ZwevezeleJeugdcup0 2
23/01/201614:00U11VK DadizeleOlympicvriendschappelijk1 5
27/01/201618:00U11K.E.WervikOlympicjeugdcup5 2
30/01/201610:30U11OlympicKNS Heulevriendschappelijkafgelast
3/02/201618:00U11OlympicK.E.WervikJeugdcup5 1
6/02/20169:30U11OlympicKSK Geluwevriendschappelijkafgelast
13/02/201610:30U11OlympicZK Dentergemcompetitie8 3
20/02/20169:00U11KFC IzegemOlympiccompetitie2 6
27/02/20169:15U11OlympicVV Tieltcompetitie1 2
2/03/201618:00U11K.E.De HaanOlympicJeugdcupafgelast
5/03/20169:15U11OlympicWinkel Sportcompetitie3 5
10/03/201618:00U11OlympicKSK Geluwevriendschappelijk5 3
12/03/20169:15U11Hulste Sport AOlympiccompetitie1 7
16/03/201618:00U11K.E.De HaanOlympicJeugdcup2 1
19/03/201610:30U11ZK DentergemOlympiccompetitie1 3
23/03/201618:00U11OlympicK.E.De HaanJeugdcup4 5
26/03/201613:30-18:00U11Koksijdepaastornooi9e pl.
2/04/20169:15U11OlympicKFC Izegemcompetitie8 0
7/04/201619:00U11VV TieltOlympiccompetitie2 2
16/04/20169:30U11Winkel SportOlympiccompetitie3 5
20/04/201618:00U11OlympicOMS Ingelmunstervriendschappelijk4 4
23/04/20169:15U11OlympicHulste Sport Acompetitie5 1
1/05/201612:45U11OlympicSV Wevelgem Cityvriendschappelijk
6/05/2016U11Zonnebeketornooi
14/05/2016U11Dadizeletornooi

dinsdag en donderdag van 17.30 tot 18.45 uur

terrein 2

Comments are closed.