U11

Trainer : Philippe Vlaminck

Afgevaardigde : Tom Kesteloot

Keepertrainer : Koen Depraetere

SPONSORS: TVH

2016 – 2017

u-11-ploegfoto

Boven : trainer Philippe Vlaminck , Milo Laflere , Jules Doom , Jerko Kesteloot , Mathis Desplenter , afgev. Tom Kesteloot

Onder : Aerjen Pysson , Lili Callens , Noah Theys , Brent Lannoy , Jorn Loyson

 

DatumdagUurPloegThuisUitTypeTerreinUitslag
27/08/2016za9:00U11OlympicSV MoorsledeOlympic Dagkunstgras5--8
3/09/2016za9:00U11K.Eendr.WervikOlympiccompetitie7--5
10/09/2016za9:15U11OlympicGS Voormezelecompetitiekunstgras9--1
17/09/2016za10:30U11Sparta DikkebusOlympiccompetitie11--5
24/09/2016za9:15U11OlympicJespo Com-Warnetoncompetitiekunstgras3--5
1/10/2016za10:30U11Sparta KruisekeOlympiccompetitie11--3
8/10/2016za9:15U11OlympicSV Moorsledecompetitiekunstgras4--1
15/10/2016za9:15U11VK DadizeleOlympiccompetitie6--1
22/10/2016za9:15U11OlympicK.Eendr.Wervikcompetitiekunstgras3--10
29/10/2016za9:30U11GS VoormezeleOlympiccompetitie5--2
5/11/2016za9:15U11OlympicSparta Dikkebuscompetitiekunstgras1--11
11/11/2016vr10:30U11KSV MoorseleOlympicvriendschappelijk5--1
12/11/2016za9:45U11Jespo Com-WarnetonOlympiccompetitieff olympic
19/11/2016za9:15U11OlympicSparta Kruisekecompetitiekunstgras1--11
26/11/2016za9:15U11SV MoorsledeOlympiccompetitie7--3
3/12/2016za9:15U11OlympicVK Dadizelecompetitiekunstgras0-8
10/12/2016zaU11Hoogledeindoortornooi-
31/12/2016zaU11K.S.V. MoorseleOlympic LedegemTornooi
4/02/2017za10:30U11K.S.K. Geluwe C Niv.1Olympic Ledegem Niv.1Kampioenschap - 
11/02/2017za9:15U11Olympic Ledegem Niv.1K.S.V. De Ruiter Roeselare B Niv.1KampioenschapKunstgras - 
18/02/2017za10:30U11K.S.V. De Ruiter Roeselare B Niv.1Olympic Ledegem Niv.1Kampioenschap1-4
4/03/2017za9:15U11Olympic Ledegem Niv.1K.F.C. Lendelede Sport RKampioenschapKunstgras4-3
11/03/2017za9:30U11B.S. Geluveld Niv.1Olympic Ledegem Niv.1Kampioenschap0-15
18/03/2017za9:15U11Olympic Ledegem Niv.1K. Sint Eloois Winkel Sport B Niv.1KampioenschapKunstgras4-3
25/03/2017za9:30U11K. Sint Eloois Winkel Sport B Niv.1Olympic Ledegem Niv.1Kampioenschap 6-4
1/04/2017za9:15U11Olympic Ledegem Niv.1K.S.K. Geluwe C Niv.1KampioenschapKunstgras10-5 
8/04/2017za9:15U11Olympic Ledegem Niv.1B.S. Geluveld Niv.1KampioenschapKunstgras25-1
22/04/2017za10:00U11K.F.C. Lendelede Sport ROlympic Ledegem Niv.1Kampioenschap 6-2

dinsdag en donderdag van 18.00 tot 19.00 uur

Start trainingen op 16/8/2016

terrein 2