U11

Trainer : Dieter Clarysse / Stefaan Dewerchin
Afgevaardigde : Tom Kesteloot / Mike Vanhalst

Sponsors :  HUIS MARIA / VERVAN

2018-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DatumUurOnderwerpScoreComitéReeks/leeftijdsgroepSoort
zo 20-08-201709:00V.K. Dadizele - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU10(H)Vriendschappelijk
za 26-08-201713:30Olympic Ledegem - K.S.V. Moorsele-West-VlaanderenU10(H)Vriendschappelijk
za 02-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.3 - K. Eendracht Wervik B Niv.2-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 02-09-201709:30K. Sint-Eloois-Winkel Sport Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 09-09-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - V.C.O.G. Stasegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 09-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.3 - V.K. Dadizele A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 16-09-201709:00S.C.T. Menen B Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.3-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 16-09-201710:45Football Club Gullegem B Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 23-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.3 - U.S. Ploegsteert-Bizet A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 23-09-201710:30K.F.C. Marke B Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 30-09-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - Racing Club Harelbeke B Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 30-09-201710:30S.V. Moorslede A Niv.3 - Olympic Ledegem B Niv.3-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 07-10-201709:15Olympic Ledegem B Niv.3 - S.V. Wevelgem City B Niv.2-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 07-10-201709:30K. De Noordstar Heule A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 14-10-201709:00K.V.K. Westhoek B Niv.3 - Olympic Ledegem B Niv.3-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 14-10-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.F.C. Lendelede Sport A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
wo 18-10-201718:00K. Sassport Boezinge - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU10(H)Vriendschappelijk
wo 18-10-201718:00K. Sassport Boezinge - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU10(H)Vriendschappelijk
za 21-10-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K. Sint-Eloois-Winkel Sport Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 21-10-201710:30K. Eendracht Wervik B Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.3-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
wo 25-10-201718:00Olympic Ledegem - K. Sassport Boezinge-West-VlaanderenU10(H)Vriendschappelijk
za 28-10-201709:30V.C.O.G. Stasegem A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 28-10-201711:00V.K. Dadizele A Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.3-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 04-11-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - Football Club Gullegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 04-11-201709:15Olympic Ledegem B Niv.3 - S.C.T. Menen B Niv.2-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
wo 08-11-201718:00K.F.C. Varsenare - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU10(H)Vriendschappelijk
za 11-11-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.F.C. Marke B Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 11-11-201711:00U.S. Ploegsteert-Bizet A Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.3--(F1)West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 18-11-201709:15Olympic Ledegem B Niv.3 - S.V. Moorslede A Niv.3-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
zo 19-11-201710:00Racing Club Harelbeke B Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2--(F1)West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
wo 22-11-201718:00Olympic Ledegem Jeugdcup - K.F.C. Varsenare Jeugdcup-West-VlaanderenU10(H)Vriendschappelijk
za 25-11-201709:00S.V. Wevelgem City B Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.3-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap
za 25-11-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K. De Noordstar Heule A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 02-12-201709:15K.F.C. Lendelede Sport A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U10F Niv 2Kampioenschap
za 02-12-201709:15Olympic Ledegem B Niv.3 - K.V.K. Westhoek B Niv.3-West-VlaanderenGew. U10C Niv. 3/2Kampioenschap

dinsdag en donderdag van 18u tot 19u10

Kunstgras