U17

Trainer : Bram Leenknecht
Afgevaardigde :
Keepertrainer :

Sponsors : BELFIUS – VANDERBIEST  – HUIS MARIA 

2017-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

DatumUurOnderwerpScoreComitéReeks/leeftijdsgroepSoort
di 15-08-201709:15S.V. Moorslede - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU17(H)Vriendschappelijk
wo 23-08-201717:30Olympic Ledegem - K. Sint-Eloois-Winkel Sport-West-VlaanderenU17(H)Vriendschappelijk
za 26-08-201709:00Olympic Ledegem - K.S.V. Moorsele-West-VlaanderenU17(H)Vriendschappelijk
wo 30-08-201718:30K. De Noordstar Heule - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU17(H)Vriendschappelijk
za 02-09-201709:15K.S.V. De Ruiter Roeselare Niv.2 - Olympic Ledegem Niv.20-4West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 09-09-201709:15S.V. Moorslede Niv.2 - Olympic Ledegem Niv.21-3West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 16-09-201709:15Olympic Ledegem Niv.2 - Vk Langemark-Poelkapelle Niv.26-2West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 23-09-201709:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.2 - Olympic Ledegem Niv.21-1West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 30-09-201709:15Olympic Ledegem Niv.2 - F.C. Houthem Niv.23-2West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 07-10-201710:00K.F.C. Eendracht Hooglede Niv.2 - Olympic Ledegem Niv.21-5West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 14-10-201709:15Olympic Ledegem Niv.2 - K. Sint-Eloois-Winkel Sport B Niv.24-1West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
wo 18-10-201719:30Olympic Ledegem - K.F.C. Varsenare-West-VlaanderenU17(H)Vriendschappelijk
za 21-10-201709:15Olympic Ledegem Niv.2 - K.S.V. De Ruiter Roeselare Niv.27-0West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
wo 25-10-201719:30K.F.C. Varsenare - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU17(H)Vriendschappelijk
za 28-10-201709:15Olympic Ledegem Niv.2 - S.V. Moorslede Niv.24-0West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 04-11-201709:15Vk Langemark-Poelkapelle Niv.2 - Olympic Ledegem Niv.23-6West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
wo 08-11-201719:30Jong Male V.V. - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU17(H)Vriendschappelijk
za 11-11-201709:15Olympic Ledegem Niv.2 - K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.26-1West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 18-11-201709:15F.C. Houthem Niv.2 - Olympic Ledegem Niv.21-3West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
wo 22-11-201719:30Olympic Ledegem Jeugdcup - Jong Male V.V. Jeugdcup-West-VlaanderenU17(H)Vriendschappelijk
za 25-11-201709:15Olympic Ledegem Niv.2 - K.F.C. Eendracht Hooglede Niv.22-4West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap
za 02-12-201709:15K. Sint-Eloois-Winkel Sport B Niv.2 - Olympic Ledegem Niv.2-West-VlaanderenGew. U17 reeks D niv. 2Kampioenschap

maandag en woensdag van 19u30 tot 21u

Grasveld