U7

 

Trainer : Dempsey Francoy / Christophe Vandamme
Afgevaardigde : Vanhoutte Andy
Keepertrainer:
Sponsors :    KAFFEEET

2017-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDER

DatumUurOnderwerpScoreComitéReeks/leeftijdsgroepSoort
zo 20-08-201713:00S.K. Westrozebeke U7 - Olympic Ledegem U7-West-VlaanderenU7(H)Vriendschappelijk
za 26-08-201709:00Olympic Ledegem - S.C.T. Menen-West-VlaanderenU7(H)Vriendschappelijk
za 02-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - R. Dottignies Sp. B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 02-09-201709:30K. De Noordstar Heule A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 09-09-201710:30W.S. Bellegem B Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 16-09-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.S.K. Geluwe A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 16-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - Football Club Gullegem C Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 23-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - K. De Noordstar Heule B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 23-09-201711:00S.C.T. Menen A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 30-09-201709:30K.R.C. Bissegem Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
wo 04-10-201717:30Olympic Ledegem A Niv.2 - K. Sint-Eloois-Winkel Sport A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 07-10-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - K.W.S. Club Lauwe A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
zo 08-10-201710:00S.V. Wevelgem City A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 14-10-201710:25V.K. Wikings Kortrijk Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 14-10-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - F.C. Passendale A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 21-10-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K. De Noordstar Heule A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 21-10-201710:30R. Dottignies Sp. B Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 28-10-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - W.S. Bellegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 04-11-201709:00K.S.K. Geluwe A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 04-11-201710:45Football Club Gullegem C Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 11-11-201711:00K. De Noordstar Heule B Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 11-11-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - S.C.T. Menen A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 18-11-201710:45K. Sint-Eloois-Winkel Sport A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 18-11-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - K.R.C. Bissegem Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 25-11-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - S.V. Wevelgem City A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap
za 25-11-201709:15K.W.S. Club Lauwe A Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 02-12-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - V.K. Wikings Kortrijk Niv.2-West-VlaanderenGew. U7E Niv.2Kampioenschap
za 02-12-201709:30F.C. Passendale A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U7G Niv. 2Kampioenschap

maandag en woensdag van 17u15 tot 18u30 uur

Kunstgras