U8

Trainer : Christophe Vandamme / Dimitri Noppe
Afgevaardigde : Andy Vanhoutte / Andy Verkindere

Sponsors :    BOUW COSSEMENT / TUINEN HEYRICK / RB WOOD&GARDEN 

2018-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DatumUurOnderwerpScoreComitéReeks/leeftijdsgroepSoort
za 26-08-201709:00Olympic Ledegem - Racing Club Lauwe-West-VlaanderenU8(H)Vriendschappelijk
za 26-08-201709:00Olympic Ledegem - S.C.T. Menen-West-VlaanderenU8(H)Vriendschappelijk
za 26-08-201709:00Olympic Ledegem - S.C.T. Menen-West-VlaanderenU8(H)Vriendschappelijk
za 02-09-201710:30S.K. Staden A Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 02-09-201710:30S.K. Zillebeke Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 09-09-201711:00K.S.V. Roeselare D Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 09-09-201709:30K.E.V.C. Beselare Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 16-09-201710:30Olympic Ledegem B Niv.2 - J.V. Lo-Reninge Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 16-09-201710:30Olympic Ledegem A Niv.1 - Rood-Wit Hollebeke Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 23-09-201709:15K. Woudsport Houthulst Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 23-09-201709:30S.K. Westrozebeke B Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 30-09-201710:30Olympic Ledegem B Niv.2 - Vk Langemark-Poelkapelle A Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 30-09-201710:30Olympic Ledegem A Niv.1 - S.V. Moorslede A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 07-10-201710:30K.V. Patronaat Gits B Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 07-10-201711:00V.K. Dadizele A Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 14-10-201710:30Olympic Ledegem A Niv.1 - K.S.K. Geluwe B Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 21-10-201710:30Olympic Ledegem B Niv.2 - S.K. Staden A Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 21-10-201710:30Olympic Ledegem A Niv.1 - S.K. Zillebeke Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 28-10-201710:30Olympic Ledegem B Niv.2 - K.S.V. Roeselare D Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 28-10-201710:30Olympic Ledegem A Niv.1 - K.E.V.C. Beselare Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 04-11-201713:30Rood-Wit Hollebeke Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 04-11-201709:00J.V. Lo-Reninge Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 11-11-201710:30Olympic Ledegem B Niv.2 - K. Woudsport Houthulst Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 11-11-201710:30Olympic Ledegem A Niv.1 - S.K. Westrozebeke B Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 18-11-201709:00S.V. Moorslede A Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 18-11-201710:30Vk Langemark-Poelkapelle A Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 25-11-201710:30Olympic Ledegem B Niv.2 - K.V. Patronaat Gits B Niv.2-West-VlaanderenGew. U8E Niv. 2Kampioenschap
za 25-11-201710:30Olympic Ledegem A Niv.1 - V.K. Dadizele A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap
za 02-12-201710:15K.S.K. Geluwe B Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.1-West-VlaanderenGew. U8V Niv. 1Kampioenschap

maandag en woensdag van 17u30 tot 18u30

Kunstgras