U9

Trainer : Bart Vandenberghe / Kenny Deneir
Afgevaardigde : Bram Roelens / Sebastien Staelens

Sponsors : KEUKENS VERVAN

2018-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

DatumUurOnderwerpScoreComitéReeks/leeftijdsgroepSoort
za 26-08-201709:00Olympic Ledegem - S.C.T. Menen-West-VlaanderenU9(H)Vriendschappelijk
za 02-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - K.S.K. Geluwe A Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 02-09-201710:45K.F.C. Lendelede Sport B Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 09-09-201709:00V.V. Emelgem-Kachtem B Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 09-09-201709:30R. Jespo Comines-Warneton A Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 16-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - K.W.S. Club Lauwe Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 16-09-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.F.C. Eendracht Hooglede A Niv.1-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 23-09-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - V.K. Dadizele A Niv.3--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 23-09-201709:30Fc Mu Izegem-Ingelmunster C Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 30-09-201709:00K.V.K. Westhoek D Niv.3 - Olympic Ledegem B Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 30-09-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.S.V. Rumbeke A Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 07-10-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - Football Club Gullegem C Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 07-10-201709:30K. Sint-Eloois-Winkel Sport B Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 14-10-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 14-10-201710:15Racing Club Lauwe Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 21-10-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K.F.C. Lendelede Sport B Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 21-10-201710:30K.S.K. Geluwe A Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 28-10-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - R. Jespo Comines-Warneton A Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 28-10-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - V.V. Emelgem-Kachtem B Niv.1-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 04-11-201709:15K.W.S. Club Lauwe Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 04-11-201709:15K.F.C. Eendracht Hooglede A Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
wo 08-11-201718:00Olympic Ledegem Jeugdcup - Sparta Kruiseke Jeugdcup-West-VlaanderenU9(H)Vriendschappelijk
za 11-11-201709:15V.K. Dadizele A Niv.3 - Olympic Ledegem B Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 11-11-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - Fc Mu Izegem-Ingelmunster C Niv.1-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 18-11-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - K.V.K. Westhoek D Niv.3--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 18-11-201710:30K.S.V. Rumbeke A Niv.2 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
wo 22-11-201718:00Sparta Kruiseke - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU9(H)Vriendschappelijk
wo 22-11-201718:00Sparta Kruiseke - Olympic Ledegem-West-VlaanderenU9(H)Vriendschappelijk
za 25-11-201709:00Football Club Gullegem C Niv.2 - Olympic Ledegem B Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 25-11-201709:15Olympic Ledegem A Niv.2 - K. Sint-Eloois-Winkel Sport B Niv.1-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap
za 02-12-201709:15Olympic Ledegem B Niv.2 - Racing Club Lauwe Niv.2--(AMC)West-VlaanderenGew. U9C Niv 3/2Kampioenschap
za 02-12-201709:30K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 - Olympic Ledegem A Niv.2-West-VlaanderenGew. U9L Niv.2Kampioenschap

dinsdag en donderdag van 18u30 tot 19u30
Kunstgras